sobota, 2 marca 2013

wisniowo...


Moja mama kocha książki i jak by mogła to czytała by je baz przerwy. Wiec ja jako kochana córcia najczęściej z okazji imienin, Dnia Matki czy gwiazdki obdarowuje Ją książkami. W tym roku pod choinkę dostała o de mnie dwie książki jedna z nich jest „Wiśniowy Dworek” Katarzyny Michalak. Kiedy weszłam do księgarni chodząc miedzy regałami od razu rzuciła mi się w oczy- to chyba ten kolor okładki. Przeczytała ją już mama, babcia, teściową, szwagierka i nareszcie dotarła do mnie. Przeczytała ją i ja. Jestem zachwycona!!!

To poruszająca opowieść o dwóch różnych kobietach i … a może jednak nie będę pisać o czym jest ta książka bo jeszcze zdradzę jakiś szczegół. Powiem tylko tyle, że jak zaczynałam czytać to myślałam ze będzie spokojnie i mało emocjonująco. Myliłam się.
POLECAM- koniecznie musisz ją przeczytać. 

Pzdrawiam  i zapraszam do mojego candy!!:)
7 komentarzy:

kasia pisze...

Kochana zajrzyj do Sabinki na bloga tam znajdziesz masę książek,które poleca :)
Ja za czytaniem nie przepadam,a jak już czytam to te które zostały mi właśnie przez nią polecone :) ani razu się nie zawiodłam :)

http://sabinkat1.blogspot.com/ to adres jej bloga :)

TALAjestem pisze...

Okładka przepiękna - zachęca do przeczytania. W wolnej chwili z chęcią sięgnę po nią :)

Pozdrowionka!

Iwona pisze...

Dzięki za podpowiedź, właśnie zastanawiałam się nad prezentem imieninowym dla siostry.

Ewa -Książka ,druty .... pisze...

Przeczytana - moja opinia fajna ,lekka - polecam ! ewa

Małgorzata Chrobak pisze...

Zachęciłaś mnie do przeczytania swoją opinią:) Pozdrawiam:)

Alicja Krajewska pisze...

Przeczytałam już wszystko co napisała Katarzyna Michalak i jestem w niej zakochana, chociaż "Mistrz" mnie zaskoczył i nie łyknęłam tej książki tak szybko jak innych. :)

Anonimowy pisze...

ja również uwielbiam czytać. ostatnio po długiej przerwie powróciłam do książek... aktualnie jestem przy "Zakładniczka" Clary Rojas ;)